Team 141 läheb Millenniumile | Prindi |
Meil on hea meel teatada, et esimest korda on näha Eesti lipu värve ühel maailma suurimal paintballi võistlusel Millennium Series. Nimelt on Eesti Paintballi Klubi all mängiva võistkonna Team141 liikmed võtnud endale eesmärgiks osaleda esialgu esimesel etappil Hispaanias, Malagas.

 

Kokku toimub 4 Millenniumi etappi:

1. Hispaania, Malaga, Fuengirola Beach Cup 16-18 Aprill

2. Saksamaa, Bitburg, Maxs European Masters 21-23 Mai

3. Inglismaa, London, Campaign Cup 2-4 Juuli

4. Prantsusmaa, Paris, Millennium Cup 1-3 Oktoober

 

Euroopa meistrivõistlusteks peetavast võistluste seeriast võtavad osa rohkem kui 100 võistkonda 30 eri riigist. Millennium ei ole populaarne ainult euroopa tiimidele vaid sellest üritusest tahavad osa saada ka USA parimad võistkonnad ja mängijad. Seega on võistlustel esindatud maailma parimad tiimid ja mängijad!

 

Team 141 mängib sellel hooajal Millenniumi 2. divisionis, kus neil tuleb konkureerida 23 tiimiga. Tiimi liikmed on öelnud, et kui mängud õnnestuvad ja nad kokkuvõttes tulemusega rahul on, plaanivad nad mängida veel mõnel Millenniumi etapil, kui rahaliselt võimalusi on.

Siin kohal oleks hea ära märkida, et Team 141 otsib aktiivselt omale toetajaid ja sponsoreid, kes oleksid huvitatud meeldivast koostööst ja oma panuse andmisest kiiresti arenevale spordialale ja selle arengule Eestis.

 

Võistluste kohta saab rohkem informatsiooni Millenniumi ametlikult koduleheküljelt     www.millennium-series.com

 

Team 141 koduleheküljelt www.team141.com leiate rohkem infot tiimi saavutuste ja plaanide kohta.

Comments
Add New
Write comment
Name:
Email:
Please input the anti-spam code that you can read in the image.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
 
 
 
 
Advertisement