SplatXD Issue 11 April 2009 | Prindi |
SplatXD issue 11

Top Ten Players Vaatamiseks 2009 - Video & Piltide Countdown!!

Lugejatele meeldib meie aasta lõppu SPLAT Awards nominatsioon, kuid miks mitte teha seda aasta alguses ja valida parimad 10 mängijat? Vaata sisse, et teada saada kes moodustasid meie listsi „pead vaatama“ pro- paintballuritest aastas 2009

Dan Napoli – Eksklusiivne intervjuu!

Paintballi turunduse ja disaini jumal on elus, tema paintballi kung-fu on väga tugev. Sel kuul Dan istus maha et raakida omapärase Don Saavedra’ga paintballi reklaami projektidest, mis hõlmavad maailma kuulsat Planet Eclipse ETV sarja.

Nicky Cuba Pro Training - Episode 3

New York’i #1 poeg on tagasi, seekord ta võttab teid tema lemmikule treeningule.

Sonny Lopez Pump Tactics - Episode 2

Laskmise professionaal „one shot one skill“ jagab edasi oma trikke. Seekord ta räägib sellest, kuidas te saate tõsta oma mängimise taset kasutades „Pump“ markerit.

Todd Martinez Pro Training - Episode 3

Miljonära on väga heas vormis, seega ta näitab trikki, mis tegi temast ühe parima paintballi mängija maailmas, C-Money räägib sellest kuidas arendada muskleid paintballi jaoks.

Attakk Gear - Video ülevaade toodetest

Kat Secor on tagasi, täiustatud uue väljanägemisega! Paintballi kuumim mängija võttab käsile Proto 2009 Jersey, Planet Eclipse Razor Gear Bag, Nicky Cuba Varsity T-Shirt ja palju muud.

Chris Raehl – Kuu rubriik

NCPA presidendis Chris Raehl’il on probleem jagada palju auhindu ja kingitusi turniiril ning ta arvab, et te peate teadma miks.

Lisaks selles Numbris:

·         Life On The D-List

·         Getting Girls To Play

·         AFTS and Riot Series Event Coverage

·         Late Breaking News

·         How Is Babby Formed? We tell you!

 

Splat XD Issue 11

Comments
Add New
Write comment
Name:
Email:
Please input the anti-spam code that you can read in the image.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
 
 
 
 
Advertisement