Paintball X3 - ajakiri, portaal, meedia | Prindi |
X3
 
Paintball X3 Portaal, digitaalne ajakiri, trükkitud ajakiri.

1 jaanuaril on käivitatud uus ajakirja ja meedia kampaania, Paintball X3 ajakiri. Meie portaal, http://www.paintballx3.com , on nüüd avatud ja pidevalt uuendame seda viimaste uudistega ja originaalsete lugudega päevast päeva.

X3 Mag

Occoquan, VA - detsember 31, 2008:anonseeritakse uus sõna paintballis, Paintball X3 Magazine,asutatud John Amodea poolt. Paintball X3 Magazine missiooniks on olla juhivaks kolmes paintballi meedia komponendis: Tooted, Taktikaline Paintball ja Sportlik Paintball. Pikaajaliseks visiooniks on ühendada kolm paintballi meedia komponenti, uuendades ülevaateid ja arvamusi nii mängijatele, kui kogu paintballi valdkonnale

Olulised väljaannete kuupäevad:

--Paintball X3's portaal nüüd LIVE!

--Digitaalne ajakiri: Premier Issue February 5, 2009

--Paintball Business Journal: Premier Issue, Aprill 15, 2009

--Print Magazine, Special Photo Edition, Mai  5, 2009.

3 komponenti, 3 meedia lähenemist

Paintball X3 Magazine 3 meedia lähenemist paintballi ülevaadeks sisaldab igakuiset 124 leheküljelist digitaalset ajakirja, igas kvartalis 160 leheküljega trükki versioon, viimasaseid uudiseid peegeldav paintballi portaal ja paintballi väljakute ning kaupluste toetus meie  Paintball Business Journal'i poolt.


Meie meeskond

Meie meeskonda kuuluvad John Amodea, Jeff Deubert, Tim Larson, Dale Ford, Dr. Daniel Williams D.C, Meagan Foster, Joey Marshall, Kat Thompson, Josh Sliverman, Dan Napoli, Rick Rizzo, Chris Alessio ja palju teised parimad kirjanikud, pildistajad ja ülevaatajad paintballis.

Algus

Paintball X3 Magazine oli asutatud John Amodea poolt, 19 aastase kogemusega paintballi äris ja 23 aastase kogemusega paintballis. Vanasti John oli Paintball 2Xtremes Magazine peatoimetaja, ta on Pev's Paintball kaasasutaja, endine paintballi väljaku omanik ja professionaalne mängija.Paintball X3 Magazine on 100% sõltumatu ja ei ole suunatud ühelgi paintballi tootja, edasimüüja või kauluse toetajaks.

Täinavalt saate lugeda http://www.paintballx3.com

Kommentaarid
Lisa uus
kommenteeri
Nimi:
Email:
Palun sisestage spämmivastane kood pildilt.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
 
 
 
 
Advertisement