| Prindi |

 Paintballi sisehall

Nüüd on võimalik mängida paintballi aastaringselt - Paintballi sisehallis! Ainulaadne võimalus tegeleda paintballiga ainulaadses paintballi saalis Eestis!!! Sobib suurepäraselt ka kehalisekasvatuse tunni asemel!!!

 

Spetsiaalselt Sport Paintballi jaoks ümberehitatud endine „Polümeeri“ tehase tootmisruum, aadressil Madara 22a, Tallinn. Saali põrand on kaetud vetruva puitvineeriga, mille peal on kaks kihti vaipkatet

 

Saali mõõtmed: pikkus 38, laius 18 ja kõrgus 8 m. 

Seinad ja aknad on kaetud spetsiaalse paintballi kaitsevõrguga. Saal on hästi valgustatud. On olemas riiete vahetamise ruumid ning pesemisvõimalus.

 

Varjeteks on „SupAir“-i täispuhutavad figuurid (25tk). Pilt on illustreeriva tähendusega.

 

Supair väljak

 

 

Treeningutel kasutatakse „Reball“-e. Need on spetsiaalselt Paintballi relvade jaoks valmistatud (korduv kasutusega) kummikuulid. 

 


 

 

Mis asi on PAINTBALL?

Paintball on sportlik mäng, mis seisneb selles, et mängijad peavad värvikuuliga tabama teisi mängijaid, mille tulemusena on viimased mängust väljas.

 

Kas tabamus teeb väga haiget?

Natuke on valus. Kuuliga saamine on osa sellest mängust. Ehmatus on suurem kui valu. Algajal mängijal pole põhjust sinikaid karta, muidugi juhul kui ohutusnõudeid täidetakse.

 

Kas paintball on ohtlik?

Nagu igas aktiivses spordialas on ka paintballis võimalus saada vigastusi. Ohutusnõete täitmine, kaitsevahendite kasutamine ning standartse, tehniliselt korras varustusega mängimine teeb paintballis turvalise ala. USA statistika andmetel on pingereas paintballist ohtlikumad golf, bowling, tennis jne.

Paintball on mõeldud kõigile vähegi aktiivsetele inimestele, selle spordialaga tegelevad paljud erinevad inimesed. Võime mõelda ja tegutseda kiiresti annab tugeva eelise mängus. Paintball on iseloomu kujundav spordiala, mängijad õpivad meeskonnatööd ja enesekontrolli, samas annab paintball võimaluse vabaneda stressist. Paintball-i ei tohiks pidada sõjardite mänguks vaid põnevaks spordialaks, mis aitab end eemale raputada igapäevaelust. Muidugi,väheke võitlejahinge läheb ikka vaja ka. Tavaliselt on iga mäng eelmistest erinev ning midagi ette aimata on raske. Mäng pakub põnevust ja adrenaliini nii algajale kui ka vanale kalale.


Milleks teha trenni sisehallis? Mis kasu sellest on?

Iga paintballi mäng annab kogemuse, mida rohkem sa mängid seda kogenumaks sa muutud. Te saate lihvida oma paintballi mängimise oskusi nii oma võistkonnas, kui ka teha väljakutset mingisugusele teisele võistkonnale ja korraldada mini- turniiri (sparringu). Noortele võistkondadele on see hea võimalus arendada ennast talvisel aja (paintball hooaja vaheaeg) ja uue hooajaga näidata uut mängu taset, ja kes teab, äkki teie jõuate ka võitjate poodiumile.

 

 
 
 
 
 
Advertisement